Aktualnie znajdujesz sie na: StartOfertaModernizacja i remonty urządzeń technologicznych

Modernizacja i remonty urządzeń technologicznych

 • Naszym klientom proponujemy modernizowanie i remonty urządzeń technologicznych. Oferta to odnosi się m.in. do elektroniki, elektryki, budowy mechanicznej, zmiany układów ultradźwiękowych. Realizujemy także indywidualne zlecenia klientów. Dzięki odpowiednim działaniom możemy zwiększyć możliwości technologiczne poszczególnych urządzeń.

  Co ważne, przeprowadzamy modernizacje i remonty myjni natryskowych. Ingerujemy w budowę mechaniczną, elektronikę, elektrykę i hydraulikę. Wyposażamy urządzenia w separatory zanieczyszczeń olejowych i stałych, a także w mechaniczny napęd kosza.

  więcej
 • 1324295103_22.jpg

  Modernizacja myjni natryskowej

   

  Na przedstawionym zdjęciu została przeprowadzona gruntowna modernizacja, min. urządzenie zostało doposażone w buforowy zbiornik płynu myjącego z kaskadowym seperatorem zanieczyszczeń olejowych oraz wtórnych. System obrotu kosza z mytymi elementami wokół osi pionowej oraz system myjący przy użyciu wysokociśnieniowych dysz natryskowych z góry, dołu i boku kosza. Urządzenie zostało zmodernizowane na wersję mobilną, co ułatwia jego przemieszczanie.

   

   

  więcej
   
 • 1327669086_inni_produc.JPG

  Modernizacja i remonty urządzeń innych producentów

   

   

  Przeprowadzamy naprawy i modernizacje urządzeń innych producentów, aby spełnić największe wymagania klientów, wyposażamy takie urządzenia w podzespoły firmy INTERSONIC dzięki czemu poprawiają się efekty pracy i żywotności takiego produktu.

   

  więcej